گذاشتن لینک در استوری

گذاشتن لینک در استوری

گذاشتن لینک در استوری

اضافه کردن لینک در استوری بسیار ساده و راحت میباشد در این پست قصد داریم افزودن لینک در استوری را آموزش دهیم تا از این امکان بسیار مفید استفاده کرده و فالوور هایتان را با سایت خود آشنا کنید.

فهرست

چه پیچ هایی میتوانند در استوری خود لینک گذاری کنند؟

اینستاگرام در ابتدا این امکان را برای تمامی پیچ ها فعال نکرد و در وهله اول برای پیچ هایی که پروفایل خودشان را به بیزینس پروفایل تغییر داده بودن و یا پیچ هایی که تیک آبی داشتند این ویژگی را فعالسازی کرد اما بعد ها اینستاگرام این قابلیت را توسعه داد اما باز هم برای برخی کاربران این ویژگی بسیار مفید فعال نمیباشد.

آموزش فعالسازی اضافه کردن لینک در استوری اینستاگرام:

امروز شما را با گذاشتن لینک در استوری آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

۱) ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را به نسخه اصلی بروز رسانی کرده و آن را اجرا کنید.

۲) با انتخاب کردن آیکون دوربین بالای صفحه  و یا لمس عکس پروفایل خود در صفحه هوم و یا صفحه پروفایل وارد بخش استوری شوید.

۳) پس از گذاشتن استوری مورد علاقه خود آیکون زنجیر مانندی که به بخش استوری اینستاگرام تازه اضافه شده است و به شکل لینک می باشد را انتخاب کنید.

گذاشتن لینک در استوری

۴) بعد از لمس آیکون لینک گذاری در استوری اینستاگرام برای شما دو گزینه با خواهد شد که ما برای گذاشتن لینک در استوری گزینه اول یعنی url را انتخاب میکنیم.

۵) سپس در ادامه بخش add link، لینک و یا همان آدرس مد نظر را در کادر مربوطه وارد کرده و سپس تیک آبی رنگ در بالای صفحه را لمس میکنیم.

گذاشتن لینک در استوری

۶) بعد از لینک دار کردن استوری خود علامت زنجیر مانند قبلی تغییر شکل جزئی خواهد دید که به معنای لینک دار شدن استوری مربوطه میباشد بعد از انتشار کردن استوری خود نیز میتوانید برای مطمئن شئن از لینک خود آیکون زنجیر مانند در پایین صفحه را لمس کنید.

گذاشتن لینک در استوری

۵) بعد از انتشار کردن استوری فالور های شما می توانند علاوه بر مشاهده استوری با استفاده از گزینه ( See more )  و یا با بالا کشیدن صفحه وارد آدرس لینک شما شوند.

توجه داشته باشید برای افزودن لینک به استوری باید ۱۰k فالوور داشته باشید

منبع:اینبو

آموزش جلوگیری از هک تلگرام

 

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *